SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Brickor 8493629
nr 849 3629
Brickor
2 st, med handtag, nysilver, längd: 62-73 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 30 september 2013
kl 19:30:50
200 kr
500 kr
300 kr
700 kr
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.